ВІК ІМПЕРІЙ: ОБЛОГА ЗАМКУ |
ШУКАЧ БОЮ |
Приділіть більше уваги коханим і близьким та отримайте більше задоволення від гри! Нехай ШУКАЧ БОЮ знайде все за вас!
Для отримання повної версії, будь-ласка заповніть наступну форму*: |
ШУКАЧ БОЮ це програма що поєднує дві основні функції: розпізнавання цифр та автоматичне клікання мишкою. Вона дуже близька до програм ігрових ботів, хоча я не бажаю її так називати, оскільки останні я вважаю чітерством. ШУКАЧ БОЮ був розроблений перш за все щоб допомогти гравцям Майкрософтівської "Вік Імперій: Облога Замку", однак його функціональність безперечно набагато ширша. Єдиним обмеженням на сьогодні виступає лише те, що він може розпізнавати лише білі шрифти цифр.
Ця програма була розроблена у відповідь на значний недолік у ігровій логіці. Хоча загалом гра була чудовою (красива графіка, "грабельний" геймплей), після кількох місяців гри більшість часу витрачалася на "Нексти", в пошуках оптимального супротивника (у той час як сам бій продовжується лише близько 5 хвилин). Таким чином я вирішив зробити програму, яка б могла допомогти гравцям витрачати більше часу з сім'єю чи за іншими речами які їм хочеться та одночасно отримувати задоволення від гри Основним підходом було не зв'язуватися з грою напряму (як перехват пакетів з даними), а просто замінити гравця у повністю такий самий спосіб як він сам грає. Отже вона зчитує цифри з екрану і, в залежності від їх значення, робить клік мишкою чи інформує користувача, що це те що він/вона хотіли. Побічною функцією виявилася можливість використовувати ШУКАЧ БОЮ як звичайний авто-клікер мишки, який також може стати у пригоді у деяких іграх, в яких від гравців потребується знаходитися онлайн щоб уникати нападу. Підсумовуючи, хотілося б сказати що результат перевершив мої очікування. Це дуже корисна невеличка програма яка економить мій час, і я сподіваюся, що ви зможете відчути це так само! |
Спочатку було дивним отримати таке запитання від користувачів. Однак, оскільки вони вже є, - я скажу кілька слів.
На мою думку, це так само нелегально як використовувати таймер щоб нагадати, що настав час бою, чи як заставляти вашу дружину шукати битви замість вас. Це не взлом гри чи перехват її пакетів (то ж загалом це неможливо й прослідкувати). Це просто підміна користувача під час дурних рутинних дій. У будь-якому випадку, хоча я й маю юридичну освіту, я не вважаю себе достатньо компетентним, щоб сказати чи може Майкрософт чи будь-яка інша організація одного дня не забажає забанити ШУКАЧА БОЮ. Що я можу сказати з впевненістю, це що з точки зору людської моралі ця програма є обов'язковою для усіх хто має сім'ї та близьких. Витрачайте більше часу з ними, чи скористайтеся ним задля вашої освіти, покращення здоров'я чи розваг. |
Розпізнавання цифр є доволі чутливою функцією. Тож, щоб уникнути проблем. будь-ласка дуже уважно прочитайте наступну інструкцію. Ви можете експериментувати з налаштуваннями самі, однак, якщо ви слідуватимете моїй інструкції, я можу гарантувати вам якісне розпізнавання з похибкою менше ні 1:1000 на моніторах з роздільною здатністю від 1024х768.
Перший крок: Запустіть ШУКАЧ БОЮ та гру. Ви можете використовувати настройку "Над усіма вікнами" для полегшення налаштування. Розгорніть гру на весь екран у віконному режимі (для Windows 8 будь-ласка дивіться секцію "FAQs та Часті проблеми" нижче). Тепер запустіть бій (зверніть увагу, що у AOE:CS у повторах розміщення індикаторів ресурсів відрізняється від розміщення у звичайних боях). Другий крок: Тепер налаштуйте координати усіх зон екрану, з яких ви хочете розпізнавати цифри. Натисніть на ![]() Будь-ласка зверніть увагу на наступне:
Якщо ви зробили помилку, ви можете просто клікнути ще раз мишкою. Якщо ви передумали - натисніть "Esc" на клавіатурі. Коли ви закінчили з виділення, натисніть "Enter" на клавіатурі. Ви побачите що координати було зафіксовано. Ці налаштування буде автоматично збережено після закриття програми, тож вам не доведеться налаштовувати їх знову. Ви можете змінити координати пізніше у будь-який час. Тільки цього разу ви побачите зелену область, що буде демонструвати ваші поточні налаштування. Тепер повторіть ці кроки для усіх інших областей пошуку, що вам потрібні. Базова ідея це використання їх для 5 типів ресурсів у грі: яблук, дерева, каміння, прапорів та корон. Ви можете у будь-який момент вмикати і вимикати кожне з полів за допомогою відповідних чекбоксів. Третій крок: Виберіть оператор ТА чи АБО та у кожне поле введіть мінімальне число, що задовольнило б вас. Оператор ТА означає, що усі умови повинні бути виконані одночасно, у той час коли оператор АБО передбачає, що хоча б одна умова виконана. Простими словами, якщо ви налаштовуєте корони на 100 і яблука на 50 000, та використовуєте оператор ТА, до уваги братимуться тільки замки з 50 000+ яблуками та 100+ коронами одночасно, у той час як замки тільки з 50 000+ яблук та меншою за 100 кількістю корон будуть пропущені. Четвертий крок: Виставіть координати натискання лівої кнопки миші на випадок коли задані умови НЕ виконані. Базово передбачається, що це буде кнопка гри "Next", тож програма продовжить "некстити" доки не знайде потрібний замок. Процедура налаштування є аналогічною лише з тією відмінністю, що замість червоного прямокутника відображатиметься червона точка. П'ятий крок: Виставіть часовий інтервал у секундах. Це час який програма чекатиме після останнього кліку мишкою, що вона здійснила. Рекомендую використовувати тут середній час за який завантажується у вас замок +1 секунда. Це час залежить від вашої системи та від поточної якості інтернет підключення. Такий підхід дозволить "некстити" між замками на максимальній швидкості. Якщо, з якихось причин, час спливе швидше ніж гра встигне завантажитись - програма просто розпізнає 0 для усіх полів та продовжить у стандартному режимі знову чекаючи задану кількість часу. Додаткові налаштування:
|
![]() ![]() |
Якщо я матиму якісь цікаві ідеї та час, я буду радий оновлювати та покращувати ШУКАЧ БОЮ. Тож, час від часу можете навідуватися сюди для перевірки наявності нових версій.
Будь ласка, не соромтеся звертатися до мене з будь-якими пропозиціями чи проблемами, які Ви маєте. Я буду також вдячний, якщо ви надсилатимете мені зображення проблемних розпізнавань та усіх знайдених помилок. Офіційна тема підтримки на форумі (Укр/Анг) Удачі вам та нехай ШУКАЧ БОЮ не тільки шукає, але й знаходить усе що ви забажаєте! |
|